Choď na obsah Choď na menu
 


Stolnotenisový turnaj

26.12.2009 si na turnaj prišli zmerať sily nielen muži, ale aj mladé žienky. Počasie sviatkom neprialo, snehu nieto, tak sme si povedali, ideme niečo pre seba urobiť – stolnetenisový turnaj. Počas turnaja bolo zabezpečené pre všetkých súťažiacich aj divákov občerstvenie.  .

Pre úspech, ktorý sme zaznamenali pri organizovaní prvého ročníka stolnotenisového turnaja vlani na Štefana sme sa rozhodli rozvíjať tradíciu tohoto podujatia aj tento rok.  Stolnotenisový turnaj sa konal 26.12.2009 v zrekonštruovanom kultúrnom dome v Lieskovci. Zúčastnili sa ho 4 ženy a 28 mužov, ktorí si zmerali sily v troch kategóriách ( do 50 rokov, nad 50 rokov a ženy ). Po športovom výkone bolo možné občerstviť sa  vareným vínkom, prípadne iným nápojom v bufete, ktorý zabezpečili organizátori.

Musíme podotknúť, že účasť na turnaji nebola ani zďaleka taká vysoká ako počas prvého ročníka.

V popoludňajších hodinách bolo možné sledovať filmy a rozprávky podľa voľného výberu väčšiny zúčastnených, napr. film Pokoj v duši, Muzika ale úspech mala aj Bambulka.

Aby organizátori ulahodili aj mládeži, o 20:00 hod. sa začala tancovačka, ktorá bola snáď organizátorsky najúspešnejšou časťou dňa a trvala do skorých ranných hodín.

Veríme, že pomocou milovníkov prírody a športu sa nám podarí zachovať túto peknú štefánsku tradíciu a získať si nových priaznivcov turistiky do našich radov.